آرشیو دی ماه 1391

تاریخ تصویر موضوع ادامه
1391/10/24 بیمه مسافرتی سامان متناسب با مقاصد اصلی مسافران ايرانی

بیمه مسافرتی سامان متناسب با مقاصد اصلی مسافران ايرانی

احمد رضا ضرابیه، معاون طرح و برنامه شرکت بیمه سامان در گفت و گو با خبرنگار ما اعلام کرد : بیمه سامان با هدف تقويت اعتماد عمومي به صنعت بيمه و افزايش آگاهي عمومي از خدمات بيمه ای، انطباق کامل شرایط محصولات و خدمات خود با نیاز مردم عزیز کشورمان را ارزیابی مجدد می کند.

در این راستا طرح های جدید بیمه مسافرتی با نگاهی نو به نیاز هموطنانمان در سفرهای خارج از کشور توسط شرکت بیمه سامان طراحی و عرضه شده است.

وی در این باره گفت : پس از انجام تحقیقات میدانی و تحلیل نیازهای واقعی مشتریان، محققان بیمه سامان مقاصد اصلی مسافران ایرانی، متوسط مدت زمان سفرهای ایشان و خطرات عمده ای که این مسافران را در خارج از کشور تهدید می کند را شناسایی کرده و بر اساس این اطلاعات طرحهای جدید بیمه مسافرتی سامان را، آنگونه که مورد نیاز مردم است، طراحی کرده اند.

همچنین با توجه به اینکه یکی از نیازهای اصلی مشتریان ، دریافت اطلاعات کامل، درست و به موقع ارزیابی  شده است، و به منظور تسهیل فرآیند بررسی و پرداخت خسارت، در دفترچه شرایط عمومی بیمه مسافرتی سامان، کانالهای اعلام خسارت، شرایط پرداخت خسارت، مدارک و مستندات مورد نیاز بیمه سامان برای پرداخت خسارت، بصورت کاملاً گویا ذکر شده است.

ضرابیه وظیفه اصلی بیمه سامان را تأمین اطمینان و آرامش برای جامعه عنوان نمود و در این باره اضافه کرد: اگر ارائه بیمه مسافرتی سامان به مردم کشورمان به عنوان یک محصول نوین بتواند خاطره ای خوش در ذهن حتی یک هموطن ایرانی ایجاد کند، بیمه سامان رسالت خود را انجام داده است. 

احمد رضا ضرابیه ،تصريح کرد : هر مسافر، با توجه به بودجه سفر خود، میزانی مشخصی ارز به همراه دارد که در نظر دارد این میزان ارز را برای مقاصد مشخص از جمله، هزینه اقامت، ایاب و ذهاب، خورد و خوراک، خرید و غیره مصرف کند. در صورتیکه خدای نکرده اتفاقی برای مسافر بیفتد، این ارز می بایست برای مواردی از جمله هزینه بیمارستان و پزشک و غیره صرف شود.با برخورداری از بیمه مسافرتی سامان، نه تنها هزینه های تحمیل شده به مسافر به علت بیماری و حوادث تحت پوشش می باشد بلکه این هزینه نیز توسط بیمه سامان بصورت مستقیم و در خارج از کشور به پزشک، بیمارستان و یا مرکز خدماتی پرداخت می شود و مسافر نگرانی از مصرف ارز همراه خود ندارد

ضرابیه اضافه نمود : هزینه های درمانی، فوریت های پزشکی و دندانپزشکی، تاخیر در حرکت هواپیما و گم شدن چمدان ها از جمله مواردی است که بیمه مسافرتی سامان تحت پوشش قرار می دهد تا مسافرین گرامی با خیالی آسوده سفری بیادماندنی را تجربه کنند. از جمله مزایای عمده بیمه مسافرتی سامان می توان به خدمات 24 ساعته، پشتیبانی اپراتور فارسی زبان و پرداخت هزینه های خسارت بصورت مستقیم از طریق مراکز خدماتی و درمانی در سراسر جهان اشاره کرد.

مسافران و علاقه مندان به حوزه گردشگری و سفر برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص طرحهای جدید بیمه مسافرتی سامان می توانند به پایگاه اطلاع رسانی شرکت بیمه سامان به آدرس www.samaninsurance.com مراجعه کنند و یا با شماره تلفن چهار رقمی 8943 - 021  تماس گرفته و یا به نمایندگی های مجاز بیمه سامان در سراسر کشور مراجعه نمايند.

1391/10/10 تامين هزينه‌هاي فوريت های پزشكي در سفرهای خارجی

تامين هزينه‌هاي فوريت های پزشكي در سفرهای خارجی

تامين هزينه‌هاي فوريت های پزشكي در سفرهای خارجی

امروزه مخارج پرهزینه درمانی و پزشکی مسافرین خارج از کشور یکی از چالشهای پیش روی هموطنان گرامی  می باشد.

علي خداداديان معاون فني شركت بيمه سامان با بيان اين مطلب تصريح كرد: بروز حوادث غیر مترقبه از جمله بیماری، نیاز به خدمات اورژانسی، پزشکی و دندانپزشکی و تهیه دارو از جمله مواردی است که جذابیتهای سفر را تحت تاثیر قرار می دهد. حال آنکه نیاز به اين فوریتهای پزشکی با توجه به هزینه های بالای این خدمات در کشورهای دیگر باعث بروز چالشهای بسیاری برای هموطنان گرامی می گردد. از اينرو بيمه مسافرتي با پوشش دادن چنين حوادثي، سفر ايمني را براي شهروندان فراهم مي‌كند.

خداداديان با اشاره به پرداخت هزینه های پزشکی و بستری در بیمارستان در خارج از کشور توسط اين بيمه‌نامه اظهار كرد: پرداخت هزینه های بستری در بیمارستان، جراحی، معاینات پزشکی و دارو های تجویز شده از جانب پزشک در صورت بروز بیماری یا صدمات جسمانی بیمه شده در خارج از کشور از جمله خدمات قابل ارائه توسط اين بيمه‌نامه است.

وی بروز حادثه يا بيماري ناگهاني را يكي از حوادث غير قابل پيش‌بيني سفردانست و اظهار كرد: بيمه مسافرتي سامان اين امكان را فراهم مي‌آورد تا در صورت بروز حادثه یا بیماری ناگهانی بیمه شده، انتقال به یک مرکز درمانی مجهز و یا بازگرداندن وی به کشور محل اقامت خود صورت گيرد.

وي تصريح كرد: با توجه به موقعیت و یا وخامت حال بیمه شده، ممکن است بیمه شده به نزدیک ترین مرکز درمانی به وسیله آمبولانس و یا سایر وسایل نقلیه انتقال یافته و یا در شرایط حادتر به کشورش بازگردانده شود.

بيمه مسافرتی سامان هزينه های درمانی، فوريت های پزشکی ودندانپزشکی، تاخير در حرکت هواپيماها و گم شدن چمدان ها را پوشش می دهد وهمچنين در زمان مفقود شدن بار يا سرقت مدارک ویا درصورت نياز به مشاوره حقوقی به مسافران ايرانی امداد رسانی مینماید.

1391/10/9 آگهي پذيره نويسي افزايش سرمايه

آگهي پذيره نويسي افزايش سرمايه

شركت بيمه سامان (سهامي عام))

ثبت شده به شماره 241059

به اطلاع مي رساند به استناد مصوبة مجمع عمومي فوق العاده شرکت بیمه سامان (سهامی عام ) مورخ 16/09/1391 و مجوز شماره 201131/121مورخ 01/09/1391سازمان بورس و اوراق بهادار مقرر گرديد سرمايه شركت از طريق صدور سهام جديد از مبلغ 280 میلیارد ريال به 400 ميليارد ريال (منقسم به 400 ميليون سهم يكهزار ريالي ) به شرح زير افزايش يابد:

1- سرمايه فعلي شركت: 280 ميليارد ريال
2- مبلغ افزايش سرمايه: 120 ميليارد ريال
3- مبلغ سرمايه پس از افزايش: 400 ميليارد ريال
4- ارزش اسمي هرسهم: 1000 ريال
5- تعداد سهام عرضه شده: 120 ميليون سهم
6- نوع سهم: عادي با نام
7- محل افزايش سرمايه: افزايش سرمايه شركت از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدي
8- موضوع افزايش سرمايه: فعالیت در بیمه اتکایی و افزایش سهم نگهداری
9- به هر صاحب سهم در ازاي هر100سهم  متعلقه در تاريخ 16/09/1391 تعداد 42.8 حق تقدم خريد سهم جديد تعلق مي‌گيرد. بدیهی است تعداد دقیق سهام و حق تقدم های متعلقه هر سهم در گواهینامه حق تقدم محاسبه و به سهامداران اعلام خواهد شد
10- سهامداراني كه ظرف مدت هفت روز از تاريخ انتشار آگهي به علت تغيير آدرس و يا به هر دليل، گواهينامه حق تقدم خود را دريافت ننمايند، مي توانند جهت دريافت گواهينامه مربوطه به آدرس مندرج دربند 12 اين آگهي مراجعه نمايند.
11- مهلت استفاده از حق تقدم در خريد سهام جديد 60 روز از تاريخ انتشار اين آگهي مي‌باشد.
12- سهامداران محترمي كه تمايل به استفاده از حق تقدم خود دارند، حسب مورد بايد براساس موارد بيان شده ذيل اقدام نمايند:

سهامداراني كه به موجب گواهي حق تقدم خريد سهام جديد، فاقد مطالبات بوده و يا مطالبات آنان، بهاي سهم جديد را تأمين نمي كند، مي بايست ظرف مهلت مقرر بهاي سهام يا مابه التفاوت آن را به حساب شماره 11-99800-810-801 اين شركت نزد بانك سامان شعبه آفريقا كد شعبه 801، واريز و رسيد بانكي مربوطه را به انضمام گواهينامه حق تقدم خريد سهام جديد، ظرف مهلت استفاده از حق تقدم، با پست سفارشي به نشاني: تهران، خيابان خالداسلامبولي (وزراء) شماره 123 ، کد پستی 1513813119 ارسال و یا مدارك را مستقيماً به دفتر مركزي/دفتر امور سهام شركت واقع در آدرس فوق الذكر تحويل نمايند.
سهامداراني كه به موجب گواهينامه حق تقدم خريد سهام جديد، داراي مطالبات به ميزان بهاي سهام جديد مي باشند، مي بايست ظرف مهلت مقرر، ضمن تكميل گواهي حق تقدم، مبني بر اعلام موافقت با تبديل مطالبات به سرمايه، مراتب را با پست سفارشي به نشاني: تهران، خيابان خالداسلامبولي (وزراء) شماره 123 ، کد پستی 1513813119 ارسال نموده و يا مدارك را مستقيماً به دفتر مركزي/دفتر امور سهام شركت واقع در آدرس فوق الذكر رسيد دريافت نمايند.

13-  درصورت عدم تمايل به مشاركت در افزايش سرمايه، سهامداران مي توانند در مهلت تعيين شده براي پذيره نويسي به واگذاري حق تقدم خود از طريق فرابورس ايران اقدام نمايند.

با توجه به قابليت معامله مكرر حق تقدم خريد سهام شركت‌، خريداران نهايي ميبايست قبل از پايان مهلت پذيره نويسي نسبت به واريز بهاي سهام جديد به حساب شماره  11-99800-810-801 اين شركت نزد بانك سامان شعبه آفريقا كد شعبه 801، اقدام كرده و رسيد بانكي مربوطه،‌ به انضمام گواهينامه حق تقدم خريد سهام جديد را ظرف مهلت مقرر با پست سفارشي به نشاني اشاره شده در بند 12 ارسال نموده و يا مدارك را مسقيماً به دفتر مركزي/دفتر امور سهام شركت واقع در آدرس فوق الذكر تحویل و رسيد دريافت نمايند. بديهي است درصورت عدم ارسال مستندات ياد شده يا عدم واريز بهاي اسمي، سهام جديد به آنها تعلق نخواهد گرفت.

14-  حق تقدم سهامداراني كه در مهلت مقرر از حق تقدم خود استفاده ننموده اند و همچنين پاره سهام هاي ايجاد شده، توسط شركت از طريق فرابورس ايران عرضه و مبلغ حاصل از فروش پس از كسر هزينه ها و كارمزد متعلقه به حساب بستانكاري سهامداران منظور خواهد شد.

نكات مهم:

مسئوليت صحت و قابليت اتكاي اطلاعات اعلاميه پذيره نويسي به عهده شركت بيمه سامان (سهامي عام) است.
ناشر، شركت تأمين سرمايه، حسابرس، ارزش يابان و مشاوران حقوقي ناشر، مسئول جبران خسارت وارده به سرمايه گذاراني هستند كه در اثر قصور، تقصير، تخلف و يا به دليل ارائه اطلاعات ناقص و خلاف واقع در عرضه اوليه كه ناشي از فعل يا ترك فعل آن ها باشد، متضرر گرديده اند.
ثبت اوراق بهادار نزد شركت بورس و اوراق بهادار تهران، به منظور حصول اطمينان از رعايت مقررات قانوني و مصوبات سازمان و شفافيت اطلاعاتي بوده و بمنزله تأييد مزايا، تضمين سودآوري و يا توصيه و سفارشي در مورد شركت يا طرح هاي مرتبط با اوراق بهادار، توسط سازمان نمي باشد.
باتوجه به زمان برگزاري مجمع عمومي عادي ساليانه شركت، اين افزايش سرمايه تا تاريخ برگزاري مجمع نزد مرجع ثبت شركت ها به ثبت خواهدرسيد.
ساير افرادي كه تمايل به خريد حق تقدم عرضه شده در فرابورس ايران را دارند، جهت كسب اطلاعات بيشتر در خصوص فعاليت شركت، مي توانند سايت اينترنتي شركت به آدرس  www.samaninsurance.com مراجعه و يا با شماره تلفن 8943-021 داخلي 1330 تماس حاصل نمايند.
گزارش توجيهي هيئت مديره در خصوص افزايش سرمايه و گزارش بازرس قانوني همچنين بيانيه ثبت سهام جديد در سايت اينترنتي شركت به آدرس www.samaninsurance.com و سايت سازمان بورس و اوراق بهادار به آدرس www.seo.ir بخش بازار اوليه در دسترس مي باشد.
پذیره نویسان می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف از موارد یاد شده در این اعلامیه مراتب را کتبا به سازمان بورس و اوراق بهادار به آدرس زیر ارسال نمایند.

تهران ، ابتدای ملاصدرا ، شماره 13، سازمان بورس و اوراق بهادار ، مدیریت نظارت بر بازار اولیه.

هیات مدیره شرکت بیمه سامان

1391/10/5 ضرورت فراهم آوردن مقدمات سفر برای مسافران خارج از کشور ،

ضرورت فراهم آوردن مقدمات سفر برای مسافران خارج از کشور ،

مسافران با آگاهی بیشتر نسبت به فراهم کردن مقدمات سفر خود اقدام کنند.

علی ضیایی، مدیرعامل بیمه سامان با بیان این مطلب به خبرنگار ما افزود: همان گونه که سفر می تواند خاطره ای خوش را برای خانواده ها به همراه داشته باشد، با مخاطرات زیادی نیز همراه است.

وی هزینه های درمانی، فوریت های پزشکی و دندانپزشکی،تاخیر در حرکت هواپیماها، گم شدن چمدان ها را از جمله مواردی دانست که مسافران ایرانی در سفرهای بین المللی با آن مواجه می شوند .

ضیایی تصریح کرد : متاسفانه تعدادی از هم میهنان عزیز در طول سفرهای خارجی با حوادث متعددی مواجه میشوند که می تواند ضررهای مالی و خسارتهای بدنی به همراه داشته باشد. لیکن برخورداری از خدمات امدادرسانی یک شرکت بیمه می تواند نه تنها از زیانهای مذکور به میزان قابل توجهی بکاهد بلکه از بروز خاطرات ناخوشایند نیز جلوگیری می نماید.

ضیایی راه حل برخورداری از آرامش واقعی در طول مدت سفر را برخورداری از بیمه های مسافرتی دانست و اضافه کرد، بیمه نامه های مسافرتی نه تنها هزینه های درمانی و پزشکی را پوشش می دهند بلکه به خدمات ویژه ای مانند مشاوره حقوقی در کشورهای خارجی، کمک برای پیدا کردن بار مسافری مفقوده و مدارک مسروقه و اطلاع رسانی در خصوص کنسولگری ها و سفارتخانه های جمهوری اسلامی در سایر کشورها به عنوان بخشهای مفید این محصول بیمه ای اشاره کرد.

مدیر عامل بیمه سامان اشاره کرد، بیمه سامان برای ایجاد آرامش در زندگی هموطنان عزیز همواره تلاش دارد تا کلیه مخاطرات متوجه افراد جامعه را شناسایی کرده و برای آن راه حلی بیندیشد. در این راستا بیمه مسافرتی سامان برای پوشش کامل خطرات و خساراتی که مسافران ایرانی را متأثر می کند طراحی شده و با شرایط مطلوب ارائه می شود.

بیمه مسافرتی سامان هزینه های درمانی، فوریت های پزشکی و دندانپزشکی، تاخیر در حرکت هواپیماها و گم شدن چمدان ها را پوشش می دهد و همچنین در زمان مفقود شدن بار، یا سرقت مدارک  و یا در صورت نیاز به مشاوره حقوقی، به مسافران ایرانی امداد رسانی می نماید.

تماس با سامان

شماره ثبت: ۲۴۱۰۵۹
آدرس: تهران، خیابان سید جمال الدین اسد آبادی، شماره ۴۳۳
کدپستی: ۱۴۳۴۹۳۳۵۷۴
تلفن مرکز تماس: ۸۹۴۳-۰۲۱ نمابر: ۸۸۷۰۰۲۰۴


واحد رسیدگی به شکایات و انتقادات
ایمیل: complain[at]samaninsurance[dot]ir

بیمه سامان را دنبال کنید

text