آرشیو فروردین ماه 1392

تاریخ تصویر موضوع ادامه
1391/12/16 اصلاحیه خبر

اصلاحیه خبر

پيرو درج خبر کسب مجوزآموزش و آزمون نمايندگي شرکت بیمه سامان مورخ 91/12/15، بدینوسیله خبر فوق تنها به اخذ مجوزآموزش نمايندگی اصلاح می گردد.

1391/12/22 حضور شرکت بیمه سامان در مسابقات ورزشي بیمه مرکزی ج.ا.ا.گراميداشت دهه فجر

حضور شرکت بیمه سامان در مسابقات ورزشي بیمه مرکزی ج.ا.ا.گراميداشت دهه فجر

شرکت بیمه سامان در مسابقات ورزشی گراميداشت دهه فجر بیمه مرکزی توانست در دو رشته مقام دوم را کسب نمايد.

به گزارش روابط عمومی بیمه سامان، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران با هدف تعميم و توسعه ورزش همگانی در جهت سلامت و تندرستی، افزایش روحيه و نشاط پرسنل کل صنعت بیمه کشور، در شش رشته تنیس، آمادگی جسمانی، فوتبال دستی ،کوهنوردی، و فوتسال، در بخش بانوان و آقایان، اقدام به برگزاری يک دوره مسابقات تحت عنوان جام گرامیداشت دهه فجر با حضور شرکت های بیمه نمود.

با توجه به اهمیت بسیار زیاد نیروی انسانی بعنوان اصلی ترین مولد تولید و خدمات رسانی در جامعه، پرداختن به ارتقاء سلامت روحی و روانی کارکنان منجر به رشد، شکوفایی، افزایش روحیه تیمی  و در نهایت موفقیت در کلیه عرصه های اقتصادی خواهد شد. در این راستا بیمه مرکزی ج.ا.ا. به عنوان نهاد ناظر و قانون گذار در صنعت بیمه به حفظ و سلامت کارکنان فداکار این صنعت پرداخته است که انشاء ا... با چنین رویکردی شاهد پیشرفت روزافزون این صنعت در کلیه امور اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی خواهیم بود.

در این دوره از مســابقات شرکت بیمه سامان توانست در دو رشته آمادگی جسمانی در بخش بانوان و شطرنج در بخش آقایان مقام دوم را کسب نمايد، و در مراسمی که با حضور مسئولین ورزش و مدیر کل توسعه سرمايه و پشتيبابی بیمه مرکزی برگزار گرديد از برگزيدگان در این رشته های ورزشی تقدير به عمل آمد.

1391/12/23 استفاده از بیمه های مسافرتی بین المللی یکی از بهترین انتخابها برای آرامش خاطر مسافران خارجی است

استفاده از بیمه های مسافرتی بین المللی یکی از بهترین انتخابها برای آرامش خاطر مسافران خارجی است

علي خداداديان معاون فني شركت بيمه سامان اعلام کرد: بروز حوادث غیر مترقبه از جمله بیماری، نیاز به خدمات اورژانس پزشکی و دندانپزشکی و تهیه دارو از جمله مواردی است که جذابیتهای سفر را تحت تاثیر قرار می دهد. نیاز به فوریتهای پزشکی با در نظر گرفتن هزینه های بالای خدمات درمانی در سایر کشورها و با توجه به میزان ارز همراه مسافران باعث بروز چالش برای هموطنان می گردد. از اينرو بيمه مسافرتي با پوشش دادن هزینه های بیماری و حادثه، سفر ايمني را براي شهروندان فراهم مي‌كند.

خداداديان با اشاره به پرداخت هزینه های پزشکی و بستری در بیمارستان در خارج از کشور توسط اين بيمه‌نامه اظهار نمود: پرداخت هزینه های بستری در بیمارستان، جراحی، معاینات پزشکی و دارو های تجویز شده از جانب پزشک در صورت بروز بیماری یا صدمات جسمانی به بیمه شده در خارج از کشور از جمله خدمات قابل ارائه توسط اين بيمه‌نامه است.

وی بروز حادثه يا بيماري ناگهاني را يكي از حوادث غير قابل پيش‌بيني سفر دانست و اظهار كرد: بيمه مسافرتي سامان اين امكان را فراهم مي‌آورد تا در صورت بروز حادثه یا بیماری ناگهانی، بیمه شده به یک مرکز درمانی مجهز منتقل شود و یا اینکه در صورت تمایل و نیاز به کشور محل اقامت خود بازگردانده شود. که در کلیه موارد هزینه این خدمات توسط شرکت بیمه سامان تأمین می شود.

بيمه مسافرتی سامان هزينه های درمانی، فوريت های پزشکی ودندانپزشکی، تاخير در حرکت هواپيماها و گم شدن چمدان ها را پوشش می دهد وهمچنين در زمان مفقود شدن بار يا سرقت مدارک ویا درصورت نياز به مشاوره حقوقی به مسافران ايرانی امداد رسانی می نمايد.

گفتنی است مسافران و علاقه مندان به گردشگری و سفر برای کسب اطلاعات بیشتر، و تهيه بیمه نامه مسافرتی خود میتوانند با شماره تلفن چهار رقمی 8943-021 تماس گرفته و یا با مراجعه به شعب و دفاتر نمایندگی شرکت بیمه سامان و یا شعبه بانک سامان واقع در سالن ورودی فرودگاه بین اللملی امام خمینی (ره) اقدام به خرید این بیمه نامه نمایند.

1392/1/26 با خرید بیمه مسافرتی سامان در قرعه کشی ماهانه بیمه سامان شرکت نمایید

با خرید بیمه مسافرتی سامان در قرعه کشی ماهانه بیمه سامان شرکت نمایید

بیمه سامان با هدف ترویج استفاده از مزایای بیمه مسافرتی برای هم میهنان عزیز اقدام به برگزاری قرعه کشی ماهانه می نماید. این شرکت هر ماهه به 5 نفر از بیمه گذاران بیمه مسافرتی سامان که پس از خرید بیمه نامه مسافرتی سامان، شماره گذرنامه خود را به شماره 30007299 ارسال نمایند به قید قرعه جوایز ارزنده ای تقدیم می کند.

بیمه مسافرتی سامان هزينه های درمانی، فوريت های پزشکی و دندانپزشکی، هزينه های ناشی از تاخير در حرکت هواپيماها و گم شدن چمدان ها را پوشش می دهد و همچنين در زمان مفقود شدن بار يا سرقت مدارک و یا درصورت نياز به مشاوره حقوقی به مسافران ايرانی امداد رسانی می نمايد.

به گزارش روابط عمومی بیمه سامان، بیمه گذاران بیمه مسافرتی سامان پس از تهیه بیمه مسافرتی خود با ارسال کد 1 و * و سپس شماره گذرنامه خود به شماره 30007299 می توانند از شانس برنده شدن در جشنواره بیمه مسافرتی سامان بهره مند گردند.

همچنین هموطنان عزیز می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بیمه مسافرتی سامان با مراجعه به وب سایت رسمی شرکت بیمه سامان به آدرس www.samaninsurance.com  و یا تماس با شماره  8943 - 021 از شرایط و مزایای این بیمه نامه مطلع گردند.

تماس با سامان

شماره ثبت: ۲۴۱۰۵۹
آدرس: تهران، خیابان سید جمال الدین اسد آبادی، شماره ۴۳۳
کدپستی: ۱۴۳۴۹۳۳۵۷۴
تلفن مرکز تماس: ۸۹۴۳-۰۲۱ نمابر: ۸۸۷۰۰۲۰۴


واحد رسیدگی به شکایات و انتقادات
ایمیل: complain[at]samaninsurance[dot]ir

بیمه سامان را دنبال کنید

text