آرشیو تیر ماه 1392

تاریخ تصویر موضوع ادامه
1392/4/4 خانواده ها باید هوشمندانه سفرکنند

خانواده ها باید هوشمندانه سفرکنند

خرید ،گردش درخیابان ها ، باغ وفضاهای سبز، دوچرخه سواري، شنا، اسکيت، حتي تاب و سرسره بازي جزو آن دسته فعالیت هایی هستند که درسفر طرفداران زیادی دارد. اما نباید فراموش کرد که این تفریحات سالم دربرخی مواقع با خطراتی همراه است و خساراتی به دنبال دارد که جبران آثارآن درسفرهای خارجی سخت است و باید برای آن چاره ای اندیشید.

نوید نظارتی رئیس شعبه کرج بیمه سامان دراین خصوص گفت: خانواده ها باید سفرهوشمندانه ای داشته باشند و برای مقابله با خطرات گوناگونی که ممکن است درطول سفرآنها را تهدید کند ،آماده باشند.

وی با بیان اینکه زمان سفرکوتاه است و حل برخی ازمشکلات کل برنامه مسافران را برهم می زند،افزود: بنابراین حضورشخص سومی که درهرزمان و هرمکانی بتواند کمک رسان مسافران باشد یک ضرورت است .

نظارتی همچنین به هزینه های سفراشاره کرد و گفت: معمولا افراد برای بودجه ای که همراه خود به سفرمی برند برای خرید و استفاده ازتورهای مختلف برنامه خاصی دارند و برای جبران پیامدهای یک حادثه با محدودیت بودجه مواجه می شوند.

رئيس شعبه کرج بیمه سامان ادامه داد: درحالیکه یک بیمه نامه جامع مسافرتی می تواند نقش همان همراهی را بازی کند که درهرزمان و هرمکان بسیاری ازمشکلات را حل و فصل می کند.

او درمورد مزایای بیمه مسافرتی سامان گفت: با داشتن بیمه مسافرتی سامان بیمه گذارمی تواند در سراسر جهان تحت پوشش باشد و دیگرنیازی به پرداخت هزینه ها توسط بیمه گذار و رجوع مجدد به شرکت بیمه جهت دریافت آن نیست.

وی رسیدگی به شکایات و پیگیری خسارات از طریق شعب بیمه سامان و عدم نیاز به پیگیری امور از طریق شرکت های خارجی را مزیت دیگر بیمه نامه مسافرتی سامان عنوان کرد و گفت: بیمه گذاران می توانند ازکلیه اطلاعات و موقعیت مکانی مراکز درمانی، پزشکان، داروخانه ها و مراکز فوریت های پزشکی در خارج از کشوربهره مند باشند و دراین مدت یک اپراتور فارسی زبان آنان را پشتیبانی می کند.

به گفته ايشان  بیمه نامه مسافرتی سامان  قابلیت قراردادهای گروهی منطبق با نیاز بیمه گذاران با سازمان ها و مراکزجهانگردی را دارد. بیمه مسافرتی سامان هزينه های درمانی، فوريت های پزشکی و دندانپزشکی، هزینه های ناشی از تاخير در پرواز هواپيما و هزينه خريدهای ضروری ناشی از گم شدن و يا تاخیر در رسیدن چمدان ها را پوشش می دهد وهمچنين در زمان مفقود شدن بار يا سرقت مدارک و یا در صورت نياز به مشاوره حقوقی به مسافران ايرانی امداد رسانی   می نمايد.

گفتنی است مسافرین محترم برای تهيه بیمه مسافرتی سامان میتوانند با شماره تلفن چهار رقمی 8943-021 تماس گرفته و یا با مراجعه به شعب و دفاتر نمایندگی شرکت بیمه سامان و یا شعبه بانک سامان واقع در سالن ورودی فرودگاه بین اللملی امام خمینی (ره) اقدام به خرید این بیمه نامه نمایند. همچنین امکان خرید اینترنتی بیمه نامه مسافرتی سامان از طریق وب سایت اخیراً فراهم گردیده و از این پس مسافرین عزیز می توانند بیمه مسافرتی خود را بصورت آنلاین خریداری و از پوششها و خدمات این بیمه نامه بهرمند شوند.

1392/4/11 آگهی دعوت به مجمع عمومی بیمه سامان

آگهی دعوت به مجمع عمومی بیمه سامان

آگهی دعوت مجمع عمومی سالانه

1392/4/29 بیمه سامان ، همراه مسافران

بیمه سامان ، همراه مسافران

تابستان از راه رسیده است و هوای گرم، تعطیلی مدارس و اوقات فراغت بهترین فرصت ها را برای یک سفر بیادماندنی پیش رو گذاشته است؛ اما این سفر در کنار تمام شادی ها و هیجانی که به همراه دارد، با خطراتی نیز همراه است. در کنار همه ی مخاطراتی که سفر می تواند برای مسافران همراه داشته باشد، بیمه های مسافرتی سامان راه مناسبی برای حصول اطمینان و آرامش در این سفرها است.

حميد بروزی، رئيس شعبه مشهد بیمه سامان گفت: خطر همیشه در کمین مسافران است. اگر در سفر مدارکتان مفقود یا دزدیده شود، یا اگر به خاطر تغییر شرایط آب و هوایی و غذاهای نامناسب دچار گرمازدگی، مسمومیت و بیماری بشوید، نیاز به کمک دارید و این کمک تنها از طریق حمایت های کمک رسانی و بیمه ای قابل انجام است.

وی در ارتباط با مزایای بیمه های مسافرتی سامان گفت: پرداخت مستقیم هزینه ها در کشور مقصد مسافران، خدمتی  است که توسط بیمه سامان انجام می شود. در عین حال عدم نیاز به پرداخت کوچکترین هزینه توسط مسافر و استفاده از خدمات کمک رسانی بین المللی توسط شرکت  Mideast در کنار پشتیبانی شبانه روزی در تمام نقاط جهان، به افراد کمک می کند تا بدون نگرانی اقدام به سفر کنند. در ضمن این پشتیبانی بیست و چهار ساعته از بیمه‌شدگان توسط اپراتورهای فارسی زبان انجام می شود که امنیت خاطر بیشتری را برای این افراد فراهم می کند.

وی درباره امکانات و پوشش های متفاوت بیمه مسافرتی سامان افزود: پرداخت هزینه های پزشکی و بستری در بیمارستان در خارج از کشور، جابجایی یا بازگرداندن بیمه شده به کشور در طول مدت سفر در صورت بروز بیماری یا وقوع حادثه، پرداخت هزینه فوریت های دندانپزشکی، بازگشت اعضای بلافصل خانواده همراه بیمه شده به کشور، سفر اضطراری یکی از اعضای بلافصل خانواده، مساعدت حقوقی،  سرقت و یا مفقود شدن گذرنامه، گواهینامه رانندگی و شناسنامه در خارج از کشور، بازگرداندن کودکانی که بی سرپرست مانده اند، ارسال پیام ها و اطلاعات مراجع درمانی در مواقع اضطراری، بازگشت اضطراری به کشور به دلیل فوت یکی از اعضای نزدیک خانواده، خدمات مربوط به تاخیر در ورود چمدان ها ، خدمات مربوط به تأخیر در پرواز هواپیما  و بسیاری خدمات دیگر از موارد مختلفی است که بیمه مسافرتی سامان پوشش آنها را به عهده می گیرد.

رئيس شعبه مشهد بیمه سامان با اشاره به آسانی خرید و دریافت بیمه مسافرتی سامان اضافه کرد: مسافران می توانند بیمه مسافرتی خود را از باجه مستقر درسالن ترانزيت فرودگاه امام خمینی (ره)، شعب بانک سامان و همین طور کلیه نمایندگی های و شعب بیمه سامان در سراسر کشور دریافت کنند.  در ضمن می توانند با ورود به پایگاه اینترنتی بیمه سامان، به آدرس http://www.samaninsurance.ir، ضمن مطالعه تمامی شرایط مربوط به بیمه مسافرتی، از مزایای آن با خبر شده و بیمه نامه خود را اينترنتی خريداری و به صورت آنلاين دریافت نمایند.

 

1392/4/22 بیمه مسافرتی باید در سبد خانوار قرار گیرد

بیمه مسافرتی باید در سبد خانوار قرار گیرد

در شرایطی که هر روز به تعداد مسافران از مبدا ایران به مقاصد گوناگون افزوده می شود، فرهنگ سازی برای درست سفر رفتن نیاز جامعه است. اینکه کجا برویم یا چه کار کنیم تنها بحثی سلیقه ای است اما در پاسخ به این سوال که چه طور برویم؟ باید بیشتر دقت کرد. از سمت دیگر نباید فراموش کرد که روزهای سفر بخشی از روزهای عمر ما است و در هر شرایطی ممکن است خطام مشکلات سفر رات در کمین باشند. بیمه مسافرتی اما در کنار تامین آرامش روحی و روانی است؛ حالا انگار بیمه مسافرتی هم باید به عنوان یکی از لوازم شخصی هر مسافر در چمدانش باشد.

ماشاءا...وطن نیا رئيس شعبه سنندج بیمه سامان درباره مشکلات و مخاطرات سفر گفت: حادثه هیچ گاه خبر نمی کند و در شرایطی که افراد در سفر هستند در مواجهه با حوادث و مشکلات به نوعی دست تنها هستند. بیمه های مسافرتی در واقع به عنوان یک چتر حمایتی برای افراد و خانواده ها کمک می کند تا آرامش در هنگاه سفر از مسافران سلب نشود.

وی در ادامه با اشاره به مزیت های بیمه مسافرتی سامان افزود: این بیمه محدودیت سنی ندارد و برای تمامی افراد خانواده قابل استفاده است. بیمه مسافرتی سامان با پرداخت مستقیم هزینه ها در کشور مقصد و با عدم نیاز به پرداخت هزینه توسط مسافران امنیت خاطر را برای این افراد به وجود می آورد. از سوی دیگر خدمات رسانی و پشتیبانی این بیمه به صورت 24 ساعته و توسط اپراتورهای فارسی زبان انجام می شود و از تمام این موارد می توان نتیجه گرفت که افراد در خارج از کشور و به هنگام سفر نیز از امنیت و آرامش در سفره بهره می برند.

وطن نیا با اشاره به پوشش های گوناگون بیمه ای در هنگام سفر گفت: در بیمه مسافرتی تقریبا به تمام مشکلاتی که ممکن است در سفر برای خانواده ها پیش بیاید فکر شده است ، از هزینه های پزشکی و بستری در بیمارستان های خارج از کشور تا جبران خسارت تأخیر در رسیدن چمدان ها و یا سرقت و مفقود شدن گذرنامه، گواهینامه رانندگی و شناسنامه در خارج از کشور. به همین خاطر خانواده ها با تامین رفاه و آسایش خود در هنگام سفر ، می توانند روزهای خوب و به یاد ماندنی را برای خود رقم بزنند.

با اشاره به اینکه خرید این بیمه های مسافرتی بسیار ساده و آسان است توضیح داد: مسافران و یا خانواده هایی که قصد سفر به خارج از کشور را دارند می توانند با در دست داشتن اطلاعات سفر خود به یکی از شعب بیمه سامان رفته و این بیمه را خریداری کنند . با این حال برای رفاه حال این افراد و سرعت عمل امکان خرید اینترنتی بیمه نامه مسافرتی نیز از طریق وب‌سایت بیمه سامان فراهم شده است که افراد می توانند از طریق اینترنت و بدون نیاز به مراجعه حضوری بیمه نامه خود را دریافت کنند. در کنار این ها کلیه شعب بانک سامان و باجه مستقر در فرودگاه امام خمینی (ره) نیز برای خدمات رسانی در زمینه فروش و مشاوره بیمه مسافرتی سامان آماده هستند.

وطن نیا در پایان در رابطه با روش‌های نهادينه كردن بيمه مسافرتی در سبد خانوار گفت: فرهنگ سازی استفاده از محصولات بيمه‌ای از طريق رسانه‌های جمعي و مطبوعات به تغيير در نگرش خانوارها منجر خواهد شد و آنها به ضرورت داشتن بیمه نامه پی خواهند برد. بر اثر اين تغيير در نگرش، محصولات بيمه‌ای ديگر نه تنها به عنوان محصولات لوكس مطرح نمی‌شود بلكه به عنوان يك محصول ضروری جايگاه خود را در سبد خانوار به دست خواهند آورد. از سمت دیگر تجربه موفق افراد در زمینه بیمه به آنها کمک می کند تا برای هر سفری در ابتدا به فکر بیمه و امنیت بیمه ای سفر خود باشند.

تماس با سامان

شماره ثبت: ۲۴۱۰۵۹
آدرس: تهران، خیابان سید جمال الدین اسد آبادی، شماره ۴۳۳
کدپستی: ۱۴۳۴۹۳۳۵۷۴
تلفن مرکز تماس: ۸۹۴۳-۰۲۱ نمابر: ۸۸۷۰۰۲۰۴


واحد رسیدگی به شکایات و انتقادات
ایمیل: complain[at]samaninsurance[dot]ir

بیمه سامان را دنبال کنید

text