آرشیو دی ماه 1393

تاریخ تصویر موضوع ادامه
1391/12/3 آخرین مهلت واریز افزایش سرمایه

آخرین مهلت واریز افزایش سرمایه

به گزارش روابط عمومی بیمه سامان، طبق مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار، سهامداران این شرکت برای استفاده از حق تقدم افزایش سرمایه و واریز وجه، تا پایان روز کاری مورخ  1391/12/8 فرصت خواهند داشت.

1391/12/13 شرکت‌ بیمه سامان موفق به کسب مجوز آموزش نمایندگی‌های بیمه از بیمه مرکزی ج.ا.ا. شد

شرکت‌ بیمه سامان موفق به کسب مجوز آموزش نمایندگی‌های بیمه از بیمه مرکزی ج.ا.ا. شد

شرکت بیمه سامان در راستای چشم انداز خود مبنی بر خلاقیت و تمایز در ارائه محصولات و خدمات منحصر به فرد اقدام به تدوین و ارائه خدمات آموزشی به نمایندگان و پرسنل این شرکت نموده است. در این راستا و در پی تصمیم اخیر مدیریت نظارت بر دفاتر خدمات بیمه‌ای بیمه مرکزی ج.ا.ا. مبنی بر ارایه مجوز آموزش نمایندگی‌ها به شرکت‌های بیمه‌ای، مجوز آموزش نمایندگان به شرکت بیمه سامان اهدا گردید.

مهرنوش شوقی، مدیر امور منابع انسانی شرکت بیمه سامان در این باره افزود: شرکت بیمه سامان در راستای نيل به اهداف توسعه ای صنعت بیمه کشور و حرکت همسو با سیاستهای بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، سیستم آموزشی خود را بگونه ای طرح ریزی و اجرا نموده است که توسعه کیفی و ارتقاء سطح دانش و توان فنی و حرفه ای کارکنان و نمایندگان شرکت بیمه سامان را به بهترین نحو تأمین نماید. این شرکت با افزايش کيفيت و کميت دوره های آموزشی و با بهره گیری از دانش روز دنیا و ابزارهای نوین آموزشی، طی بازدیدهاو ارزیابی سیستم آموزش شرکت بیمه سامان توسط کارشناسان بیمه مرکزی، موفق به کسب مجوز برگزاری دوره های آموزشی متقاضيان نمايندگی بیمه گرديد.

وی در ادامه افزود: از جمله اقدامات مؤثر بیمه سامان اخذ استاندارد تخصصی در امر آموزش، بهره گيری از اساتيد مجرب در جهت ارتقای دانش فنی بیمه ای نمايندگان، راه اندازی سیستم مديريت آموزش (LMS) و به روز رسانی مستمر محتوای آموزشی دروس فنی بیمه ای می باشد.

بیمه سامان فعاليت خود را مبتنی بر شناخت و تعريف بازارهای نوين بيمه و ارائه خدماتی متنوع و متناسب با نيازها و خواسته های بیمه گذاران از سال 1383 آغاز نموده است. این شرکت تعداد 1250 نماینده دارد که در شهرهای و روستاهای مختلف کشورمان در حال خدمات رسانی به مردم عزیزمی باشند.

1391/12/13 امداد رسانی به مسافران خروجی با بیمه مسافرتی سامان

امداد رسانی به مسافران خروجی با بیمه مسافرتی سامان

مدیر بازاریابی و برند شرکت بیمه سامان از پرداخت 35 مورد خسارت بالای 1000 یورو در سال 2012 به مسافرين خارج از کشور خبرداد.

سروش مساواتی در این رابطه توضیح داد: بهره‌مندی از بیمه‌ مسافرتی سامان موجب شد تا بیمه‌گذاران این شرکت بدون پرداخت هیچ هزینه‌‌ای در کشورهای خارجی و با توجه به موارد تحت پوشش اين بیمه نامه، تحت درمان قرارگیرند. بر اساس اين گزارش با توجه به نیاز مسافرین خارجی به کمکهای امدادی و پوششهای بیمه ای در سفرهای زیارتی، تجارتی و تفریحی، بیمه گذاران بیمه سامان پس از بروز بیماری و اقدام جهت معالجه در کشورهای خارجی و نیز ضمن تماس و اعلام حادثه به بیمه سامان توانسته اند بدون پرداخت هيچ هزينه ای در کشور های مقصد تحت درمان قرار گيرند و پس از بهبودی از بیمارستان مرخص شوند. این هزینه ها که بالغ بر 7 میلیارد ریال در سال 2012 بوده توسط بیمه سامان پرداخت شده است.

وی افزود: بیمه سامان در راستای وظایف اجتماعی خود مبنی بر خلاقیت و تمايز در ارائه خدمات بیمه ای به هموطنان گرامی و با بهره گیری از بهترین سرویسهای خدمات رسانی در کلیه نقاط جهان، با راه اندازی باجه فروش بیمه مسافرتی در شعبه بانک سامان فرودگاه امام خمینی (ره) این امکان را برای آن دسته از  هموطنانی که قبل از سفر بیمه مسافرتی خود را تهيه ننموده اند، فراهم آورده تا نسبت به خرید بیمه نامه مسافرتی در زمان خروج از این ترمینال اقدام نمایند. در این راستا مسافرین گرامی که نتوانسته اند بیمه مسافرتی خود را از نمایندگان، شعب و یا آژانسهای مسافرتی معتبر تهیه نمایند،می توانند با مراجعه به بانک سامان واقع در سالن ورودی فرودگاه بین اللملی امام خمینی (ره) اقدام به خرید این بیمه نامه نمایند.

بیمه مسافرتی سامان هزينه های درمانی، فوريت های پزشکی ودندانپزشکی، هزينه های ناشی از تاخير در حرکت هواپيماها و گم شدن چمدان ها را پوشش می دهد و همچنين در زمان مفقود شدن بار يا سرقت مدارک و یا درصورت نياز به مشاوره حقوقی به مسافران ايرانی امداد رسانی می نمايد.

1393/10/13 شهرگنبد کاووس تحت پوشش بیمه سامان قرار گرفت

شهرگنبد کاووس تحت پوشش بیمه سامان قرار گرفت

مدیر بیمه آتش سوزی بیمه سامان اعلام کرد : منازل مسکونی و واحدهای اداری و تجاری شهرگنبدکاووس برای دومین سال متوالی تحت پوشش بیمه آتش سوزی این شرکت قرارگرفت.

به گزارش روابط عمومی بیمه سامان، مدیر بیمه های آتش سوزی این شرکت گفت : 26000 واحد مسکونی ، 6000 واحد اداری و فروشگاه های واقع در شهر گنبد کاووس به انضمام اثاثيه در مقابل خطرات حریق، صاعقه، انفجار، زلزله، سیل، ضايعات ناشی از آب باران و ذوب برف، ترکيدن لوله آب ، طوفان ، رانش و فروکش زمین و سقوط هواپيما تحت پوشش بیمه آتش سوزی بیمه سامان قرارگرفتند.

وی سرمايه بیمه نامه فوق را برای ساختمان 70 میلیون  ريال و برای اثاثیه 30 میلیون ریال اعلام کرد و افزود: شهروندان گنبد کاووس می بايست بلافاصله پس از حادثه به باجه بیمه سامان واقع درگنبدکاووس خ امام خمينی جنوبی بین خیابان گلشن و شهدای شرقی، پلاک 1839 بانک سامان شعبه گنبدکاووس، مراجعه و خسارت وارد شده را اعلام نمایند.

 بیمه آتش سوزی سامان خسارتهای ناشی از آتش سوزی ،صاعقه ، انفجار ، و خطرات اضافی (سیل،زلزله،ضايعات ناشی از آب باران وبرف ،طوفان ،شکست شيشه ،ترکيدن لوله آب ، سرقت و ...) به اموال منقول و غیر منقول اعم از ساختمان مسکونی ،اداری، تجاری ، انبارهای توليدی و خدماتی را تحت پوشش قرار می دهد. علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بیمه های آتش سوزی بیمه سامان به نمایندگی ها و شعب این شرکت و يا به پایگاه اینترنتی این شرکت به آدرس www.si24.ir  مراجعه نمایند

تماس با سامان

شماره ثبت: ۲۴۱۰۵۹
آدرس: تهران، خیابان سید جمال الدین اسد آبادی، شماره ۴۳۳
کدپستی: ۱۴۳۴۹۳۳۵۷۴
تلفن مرکز تماس: ۸۹۴۳-۰۲۱ نمابر: ۸۸۷۰۰۲۰۴


واحد رسیدگی به شکایات و انتقادات
ایمیل: complain[at]samaninsurance[dot]ir

بیمه سامان را دنبال کنید

text