آرشیو مهر ماه 1397

تاریخ تصویر موضوع ادامه
1397/6/27 قیمت سهام بیمه سامان از 400 تومان گذشت

قیمت سهام بیمه سامان از 400 تومان گذشت

در معاملات امروز 27 شهریورماه "فرابورس" سازمان بورس و اوراق بهادار نماد بساما، به بالاترین قیمت خود رسید و در سطح قیمتی 4.086 ریال معامله شد.
بر اساس این گزارش، سهام شرکت بیمه سامان برای اولین بار درتاریخ 1391/04/24 به قیمت 1.800 ريال مورد معامله قرار گرفت.

افزایش قیمت سهام بیمه سامان
این گزارش حاکیست در حال حاضر نماد بساما در گروه بیمه‌ای بالاترین قیمت مورد معامله و با ارزشی افزون بر 6.121.500 ميلیون ریال به عنوان یکی از بهترین نمادهای موجود در بازار صنعت بیمه کشور به منظورسرمایه گذاری فعالین بازار سرمایه می‌باشد.

1397/7/1 بیمه سامان تجارب ارزشمندی را در همکاری با نخبگان کارآفرین بدست آورده است

بیمه سامان تجارب ارزشمندی را در همکاری با نخبگان کارآفرین بدست آورده است

مدیرعامل شرکت بیمه سامان با تاکید بر تغییردر فرآیندهای سنتی و حرکت به سمت فناوری مدرن،خواستار توسعه همکاری استارتاپ ها در حوزه کسب و کار و مدیریت در توسعه کانال های فروش بیمه ای سامان شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه سامان، احمدرضا ضرابیه، در نشست شورای مدیران این شرکت درباره توسعه فرآیندها در فضای دیجیتال از جمله در حوزه پرداخت خسارت های بیمه های درمان و بیمه های اتومبیل به نکات مهمی اشاره و بر لزوم تمرکز مدیران به همکاری با اینشورتک ها Insurtech تاکید کرد.

وی اذعان داشت که شرکت بیمه سامان آمادگی های لازم برای تعامل شفاف با اين فعالان اقتصادی را داشته و پذیرای دیدگاه افراد نخبه دراین خصوص است.

ضرابیه اظهارکرد: چنانچه صنعت بیمه شرایط همکاری مناسب را با فعالان در استارتاپ فراهم نکند، به طور قطع این دسته از افراد نخبه در صنایع دیگر حضور خواهند یافت و صنعت بیمه فرصت بهره مندی از جوانان کار آفرین و مبتکر را از دست خواهد داد.

مدیرعامل شرکت بیمه سامان، با اشاره به تاکید رییس کل محترم بیمه مرکزی دایر بر حمایت از حضور استارتاپ ها درصنعت بیمه گفت: تبلیغات گسترده از استارتاپ ها از ناحیه سرمایه گذاران، حاکی از توانمندی های بالای استارتاپ ها است.

به گفته وی، مدیران ارشد شرکت بیمه سامان با آغوشی باز از ورود نخبگان و کارآفرینان به صنعت بیمه استقبال می کند و این وظیفه را دارد که برای این دسته از افراد کارآفرین، فضای حمایتی را ایجاد کند تا نتيجه فعالیت آنها به خدمتی موثر و اثر گذار برای مردم تبديل شود.

ضرابیه خبرداد که تا اکنون شرکت بیمه سامان تجارب ارزشمندی را درمسیر همکاری با نخبگان کارآفرین بدست آورده است.

1397/7/5 با همکاری موسسه نیکوکاری و آموزشی رعد، بیمه سامان افراد کم توان را استخدام کرد

با همکاری موسسه نیکوکاری و آموزشی رعد، بیمه سامان افراد کم توان را استخدام کرد

شرکت بیمه سامان در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی با همکاری موسسه نیکوکاری و آموزشی رعد، تعدادی از افراد کم توان تحت پوشش این موسسه را استخدام کرد.
به گزارش روابط عمومی بیمه سامان، این شرکت با درک اهمیت توجه به افراد کم توان جسمی زمینه جذب این افراد را در برخی مشاغل فراهم کرد و نخستین گروه از این افراد جذب بیمه سامان شدند.

با همکاری موسسه نیکوکاری و آموزشی رعد، بیمه سامان افراد کم توان را استخدام کرد
این اقدام بیمه سامان علاوه بر اشتغال زایی برای گروه خاصی از جامعه، برای خانواده و نزدیکان این افراد آرامش روانی و منزلت اجتماعی به همراه داشته است.
استخدام این گروه از هموطنان توسط بیمه سامان با هدف تبیین و پیاده سازی الگوی کارآفرینی اجتماعی در دستور کار قرار گرفته است. کارآفرینی اجتماعی مفهومی از کنشگری اجتماعی است که به بهبود عملکرد اقتصادی گروه های کم توان جامعه کمک می کند و از نکات مثبت اجتماعات شهری در کشورهای پیشرفته به شمار می رود و در عین حال یکی از مبانی برنامه ریزی توسعه اقتصادی در این کشور هاست.
این رویکرد با حمایت از اقشار کم توان جامعه برای مشارکت اجتماعی، نگاه مثبت و امیدوار کننده را در این گروه از هموطنان تقویت می کند.
گروه نخست از افراد کم توان معرفی شده توسط موسسه نیکوکاری و آموزشی رعد چندی پیش در بیمه سامان مشغول به کار شده اند.

1397/7/11 حضور مشترك بيمه سامان و همراه اول در نمايشگاه تلكام

حضور مشترك بيمه سامان و همراه اول در نمايشگاه تلكام

بیمه سامان با هدف معرفی آخرین خدمات و محصولات خود با مشاركت اپراتور همراه اول به عنوان بررگترين اپراتور تلفن همراه در كشور حضور موثری در نوزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی تلکام، صنایع مخابرات و اطلاع رسانی تهران دارد.

به گزارش روابط عمومی بیمه سامان، این شرکت طی زمان برگزاری نمایشگاه تلکام از جدید ترین خدمات و محصولات خود رونمایی خواهد کرد ضمن اینکه تفاهم نامه همکار این شرکت با شرکت جیرینگ نیز در حاشیه برگزاری این نمایشگاه به امضاء خواهد رسید.

«بیمه موبایل» از جمله جدید ترین محصولات بیمه سامان به شمار می رود که در این نمایشگاه به بازدیدکنندگان ارائه می شود.

گفتنی است، علاقه‌مندان برای اطلاع بیشتر از جزییات این خدمات و محصولات می‌توانند در مدت برگزاری نوزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی تلکام، صنایع مخابرات و اطلاع رسانی تهران که از روز چهارشنبه 11 لغایت  شنبه 14 مهر در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود به غرفه بیمه سامان واقع در سالن 7 مراجعه کنند.

1397/7/24 ضرورت ثبت‌نام تمام فعالان بازار سرمایه در سامانه سِجام

ضرورت ثبت‌نام تمام فعالان بازار سرمایه در سامانه سِجام

تاریخ انتشار :1397/07/24

تمام سهام‌داران و مشتریان بانک سامان بنا به اعلام شرکت سپرده‌گذاری مرکزی، ملزم به ثبت‌نام و اطلاعات خود در سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سِجام) هستند.

به گزارش روابط عمومی بیمه سامان ، به نقل از روابط عمومی بانک سامان سامانه جامع اطلاعات مشتریان به‌عنوان بستر تبادل اطلاعات و ارایه خدمات یکپارچه و فراگیر به فعالان بازار سرمایه است که تمام هموطنان تا تاریخ پنجم دی 1397 فرصت دارند اطلاعات خود را در این سامانه ثبت کنند.

براساس این گزارش، پس از آن تاریخ، افراد حقیقی و حقوقی نمی‌توانند خدماتی همچون خرید و فروش اوراق بهادار، صدور و ابطال واحدهای صندوق‌های سرمایه‌گذاری و... را دریافت کنند.

این گزارش می‌افزاید، تمام سهام‌داران و مشتریان بانک سامان اعم از سهامداران حقیقی و حقوقی درخواست می‌شود برای دریافت لینک و راهنمای ثبت‌نام در سامانه سِجام عدد 100 را به سامانه پیامکی 100048312 ارسال کنند.

کد سجام ثبت‌نام کنندگان پس از ثبت اطلاعات و احراز هویت، ازطریق دفاتر پیشخوان دولت از طریق پیامک به اطلاع آن‌ها خواهد رسید.

گفتنی است، با توجه به اعلام شرکت سپرده‌گذاری مرکزی ایران، پس از اجرای این طرح که در راستای الکترونیکی کردن هر چه بیشتر خدمات بازار سرمایه اجرا می‌شود، مشتریان برای هرگونه فعالیت در بازار سرمایه دیگری نیازی به احراز هویت مجدد نخواهند داشت.

تماس با سامان

شماره ثبت: ۲۴۱۰۵۹
آدرس: تهران، خیابان سید جمال الدین اسد آبادی، شماره ۴۳۳
کدپستی: ۱۴۳۴۹۳۳۵۷۴
تلفن مرکز تماس: ۸۹۴۳-۰۲۱ نمابر: ۸۸۷۰۰۲۰۴


واحد رسیدگی به شکایات و انتقادات
ایمیل: complain[at]samaninsurance[dot]ir

بیمه سامان را دنبال کنید

text