آرشیو آذر ماه 1397

تاریخ تصویر موضوع ادامه
1397/9/3 عرضه بیمه مسافرتی سامان مطمئن‌ترین همراه برای مسافرین خارج از کشور

عرضه بیمه مسافرتی سامان مطمئن‌ترین همراه برای مسافرین خارج از کشور

رئیس شعبه گردشگری بیمه سامان با اشاره به خدمت رسانی بی وقفه به دارندگان بیمه نامه مسافرتی خارج از کشور، گفت: بیمه مسافرتی سامان از 10 سال پیش تا کنون با خدماتی چون فروش آنلاین و پرداخت خسارت در مقصد، در ارائه خدمات بیمه مسافرتی پیشرو بوده و هست.
به گزارش روابط عمومی بیمه سامان، فاطمه يگانه پور افزود: شرکت بیمه سامان با هدف تقویت اعتماد و آگاهی عمومی و در راستای مشتری مداری در ارائه خدمات بیمه ای، بیمه مسافرتی را منطبق با نیاز گردشگران طراحی کرده و در همین راستا با بيش از 55 هزار مرکز کمک رسان درمانی در تمام نقاط جهان همکاری می کند.
رئیس شعبه گردشگری بیمه سامان وظیفه اصلی این شرکت را تأمین اطمینان و آرامش برای جامعه عنوان و خاطرنشان کرد: رسالت بزرگ بیمه سامان از ابتدای فروش این بیمه نامه تا کنون، تلاش برای ایجاد و بالا بردن فرهنگ استفاده از بیمه مسافرتی به مسافران عازم به خارج از کشور حتی برای مقاصدی که تهیه این بیمه نامه برای آنها اجباری نیست بوده تا همه مسافران با آگاهی از نوع خدمات آنلاین این بیمه نامه نسبت به تهيه آن اقدام کرده و از مزایای آن بهره مند شوند.

بیمه مسافرتی سامان

يگانه پور ادامه داد: با برخورداری از بیمه مسافرتی سامان، نه تنها هزینه های تحمیل شده به مسافر به علت بیماری و حوادث تحت پوشش قرار می گیرد، این هزینه ها توسط بیمه سامان به صورت مستقیم و در خارج از کشور به پزشک، بیمارستان و یا مرکز خدماتی پرداخت می شود.
به گفته او با این روش، مسافران هرگز نگرانی مصرف ارز همراه خود بابت هزینه های درمانی را نخواهند داشت.
وی تصريح کرد: مسافران می توانند اعتبار بیمه نامه خود را با مراجعه به وب سايت رسمی بیمه سامان به نشانی www.si24.ir کنترل کرده و پس از وارد کردن شماره بیمه نامه و شماره پاسپورت، از اعتبار آن مطمئن شوند.
رئیس شعبه گردشگری بیمه سامان خدمت رسانی 24 ساعته به بیمه گذاران را یکی از مزیت های مهم بیمه مسافرتی سامان اعلام کرد و گفت: پشتیبانی اپراتور فارسی زبان و پرداخت هزینه های خسارت به صورت مستقیم از طریق مراکز خدماتی و درمانی در سراسر جهان از دیگر مزایای رقابتی این بیمه نامه است.

1397/9/12 بیمه سامان، بیمه امراض خاص در سه طرح را معرفی کرد

بیمه سامان، بیمه امراض خاص در سه طرح را معرفی کرد

برای نخستین بار در کشور

بیمه سامان، بیمه امراض خاص در سه طرح را معرفی کرد

مدیر بیمه های عمر، حادثه و اندوخته ساز بیمه سامان از معرفی طرح های جدید امراض خاص در  بیمه جامع عمر این شرکت خبرداد و گفت: با معرفی این بیمه نامه، سبد متنوعی از خدمات در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

به گزارش روابط عمومی بیمه سامان، شیما آرا با بیان این که محصول جدید این شرکت علاوه بر پوشش فوت و امکان تشکیل   سرمایه برای بیمه گذار، پوشش های وسیعی در حوزه بیماری های خاص و صعب العلاج نیز ارائه می کند، افزود: این موضوع زمینه افزایش رضایتمندی بیمه گذاران را فراهم خواهد کرد.

 بیمه سامان، بیمه امراض خاص در سه طرح را معرفی کرد

مدیر بیمه های عمر، حادثه و اندوخته ساز بیمه سامان با اشاره به اینکه در طرح ممتاز بیمه امراض، تقریبا اکثر بیماری های سخت تحت پوشش است، گفت: این این خدمت بیمه ای که برای نخستین بار توسط بیمه سامان در صنعت بیمه کشور ارائه می شود،  می تواند جایگزین مناسبی برای بیمه های درمان باشد.

وی اظهار کرد: بیمه امراض خاص جدید به سه گروه پایه، آسایش و ممتاز دسته بندی می شود که در هر یک از این طرح ها به ترتیب  8، 13 و 30 نوع بیماری تحت پوشش بیمه سامان قرار می گیرد.

 همچنین در خصوص پوشش بیمه عمر این طرح نیز گفت: در صورت فوت بر اثر حادثه، سه برابر پوشش اصلی به بیمه گذار پرداخت خواهد شد؛ ضمن اینکه در صورت بروز از کار افتادگی بر اثر حادثه نیز صد درصد رقم تعهد پرداخت خواهد شد و بیمه نامه همچنان معتبر خواهد بود. همچنین در صورت از کار افتادگی بیمه گذار، شرکت تا 65 سالگی و با رعایت سقف10 سال نسبت به پرداخت حق بیمه او اقدام می کند.

شیما آرا با بیان این که سبدهای سرمایه گذاری بیمه عمر سامان به چهار گروه کم ریسک، متوسط ریسک، پر ریسک و صندوق سرمایه گذاری رشد تقسیم می شود، گفت: سرمایه گذاری های صورت گرفته بنا به خواسته بیمه گذار در یکی از این گروه ها خواهد بود.

وی همچنین در خصوص ترکیب صندوق رشد سامان نیز اظهار داشت : این صندوق معطوف به خرید سهام نیست و شرکت به نیابت از بیمه گذار در حوزه های مختلف سرمایه گذاری مشارکت خواهد داشت.

گفتنی است  هموطنان عزیز جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به وب سایت بیمه سامان به آدرس www.si24.ir  مراجعه کنند و یا با شماره تلفن 8943-021 تماس گرفته و یا به شعب و  نمایندگی های مجاز بیمه سامان در سراسر کشور مراجعه نمايند.

 

1397/9/12 13 آذر ، رونمایی از پروژه تحول آفرین بیمه سامان در روز ملی بیمه

13 آذر ، رونمایی از پروژه تحول آفرین بیمه سامان در روز ملی بیمه

بیمه سامان در روز بیمه، پروژه تحول آفرین خود در زیرساخت عملیات بیمه گری را رونمایی خواهد کرد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه سامان، این شرکت با همکاری گروهی از متخصصین داخلی به منظور رفع برخی مسائل و توسعه استارتاپها در راستای ارائه طرح ها و ایده های آنها، زیرساختی را طراحی کرده که می تواند تحولی شگرفی در صنعت بیمه باشد.

بیمه سامان با ایجاد زیست ب