برندگان دومين جشنواره "يک عمر مطمئن" بیمه سامان معرفی شدند

مراسم اختتاميه دومین دوره جشنواره کشوری" یک عمر مطمئن" بیمه عمر و تشکیل سرمایه بیمه سامان در مركز همايش هاي بين المللي کتابخانه ملی تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي بيمه سامان، اختتاميه دومین دوره جشنواره کشوری بیمه عمر و تشکيل سرمايه شرکت بیمه سامان كه از اول آبان‌ماه سال گذشته در سراسر کشور آغاز و تا آخر بهمن ماه ادامه داشت، با عنوان " یک عمر مطمئن" با حضور معاونین ، مديران و نمايندگان و کارگزاران بیمه سامان برگزار و به نمايندگان برگزيده فروش بيمه هاي عمر سامان جوایزی اعطا شد. بيمه سامان با اهدای يکدستگاه خودرو مزدا، هدایا و جوایز نقدی به نمايندگان برگزيده فروش در اين جشنواره از ايشان تقدير به عمل آورد.

همچنین در اين جشنواره به قيد قرعه به 19 نفر از نمايندگان بيمه هاي عمر بيمه سامان كه به اهداف پایه دست یافتند 24 سکه تمام بهار آزادی به نفرات اول تا نهم اهدا شد. اين جشنواره با هدف افزایش آگاهی مردم از خدمات بیمه‌ای و جلب رضایت بیشتر مشتریان و همچنین انگیزش دوچندان شبکه فروش و نمايندگان برگزار شد. بیمه سامان همواره سعي دارد تا در دوره هاي بعدي نيز با ارائه بسته محصولات بیمه ای جدید ويژه بیمه ای بتواند آرامش دوچندان را برای خانواده های ایرانی به ارمغان آورد.

براساس این گزارش ، 9 نفر از بیمه گذاران بيمه هاي عمر بيمه سامان كه در مدت جشنوراه "یک عمر مطمئن" نسبت به خريد بيمه نامه اقدام كردند به قید قرعه برنده جوایز ارزنده ای گردیده اند که متعاقبا اسامی برندگان پس از انجام مراحل قانونی، از طریق سايت رسمی شرکت بیمه سامان اعلام و جوایز نقدی به ايشان اهدا خواهد شد.

شایان ذکر است در مدت جشنواره، نمايندگان و عوامل فروش بیمه سامان در سراسر کشور به پرسش‌های هموطنان در مورد کاهش هزینه ها و ریسک های خانواده های ایرانی و ارائه خدمات جدید بیمه سامان، پاسخ گفتند.

  

تماس با سامان

آدرس: تهران، خیابان خالد اسلامبولی (وزراء)، شماره ۱۲۳
کدپستی: ۱۵۱۳۸۱۳۱۱۸
تلفن مرکز ارتباط با سامان: ۸۹۴۳-۰۲۱
نمابر: ۸۸۷۰۰۲۰۴


واحد رسیدگی به شکایات و انتقادات
ایمیل: complain[at]samaninsurance[dot]ir

بیمه سامان را دنبال کنید

text