سفر بروید، سفر ببرید. جشنواره بیمه مسافرتی سامان سفر بروید، سفر ببرید. جشنواره بیمه مسافرتی سامان

با جشنواره بیمه مسافرتی سامان

سفر را سامان لازم است

با خرید بیمه‌نامه مسافرتی سامان، علاوه بر بهرمندی از پوشش‌های جدید می‌توانید در جشنواره شرکت کرده و برنده یک سفر به یاد ماندنی به اروپا و آفریقای جنوبی شوید.

.............. .............. .............. ..............

شرکت بیمه سامان در راستای افزايش رضايتمندی و با هدف ترویج استفاده از مزایای پوشش‌های جدید بیمه مسافرتی برای هم میهنان عزیز، از ۱۵ شهریورماه ۱۳۹۵ الی ۱۵ آذرماه ۱۳۹۵ ماهانه یک قرعه کشی برگزار می کند. در این قرعه کشی به ۳ بیمه گذار بیمه مسافرتی سامان که پس از خرید مشخصات فردی خود را در سايت بیمه سامان ثبت نموده و يا بیمه نامه خود را به بصورت آنلاين خریداری نمایند، به قید قرعه هزینه یک سفر به خارج از کشور به اروپا و آفریقای جنوبی تقدیم می شود.
هموطنان عزیز می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بیمه مسافرتی سامان با مراجعه به وب سایت رسمی شرکت بیمه سامان به آدرس www.si24.ir و یا تماس با شماره ۸۹۴۳ - ۰۲۱ از شرایط و مزایای این بیمه نامه مطلع گردند.

.............. .............. .............. ..............

تمامی مشتریانی که تا کنون بیمه مسافرتی سامان را خریداری کرده‌اند می‌توانند در قرعه ‌کشی بیمه مسافرتی سامان شرکت کنند.

برای شرکت در قرعه‌کشی جشنواره بیمه مسافرتی سامان، اطلاعات خود را وارد کنید:


از چه طریق با بیمه مسافرتی سامان آشنا شدید؟

همیشه کارها طبق برنامه پیش نمی رود، گاه قبل از سفر یا طی آن اتفاقاتی روی می دهد که تمام برنامه های شما را بر هم می زند. شاید با این اتفاقات فرصت سفر را از دست دهید ولی با 13 پوشش جدید لغو و کنسلی سفر بیمه مسافرتی سامان هزینه‌ای را از دست نخواهید داد. پوشش جدید لغو و کنسلی سفر هزینه‌های قبل از عزیمت به سفر و هزینه‌هایی که در اثر لغو سفر و بازگشت برنامه ریزی نشده برای شما پیش می‌آید را جبران می کند.

شرکت بیمه سامان به عنوان شرکت پیشرو در صنعت گردشگری با دریافت درخواست‌های مسافرین و شناخت نیاز بیش از یک میلیون مسافر که تحت پوشش بیمه مسافرتی سامان بودند، برای اولین بار در کشور بیمه هزینه‌های سفر را ارائه داد.
پوشش های لغو سفر:
شامل جبران ریسک‌هایی است که قبل از عزیمت به سفر برای بیمه شده یا همراه ایشان پیش می آید به مانند فوت بستگان درجه 1، بیماری و بستری ، مشکلات ناشی از بارداری همسر یا خود فرد، تاخیر وسیله حمل و نقل، تصادف وسیله حمل و ... که این پوشش ها با سقف های یورویی مختلف ارائه می گردد.
وقفه در سفر:
شامل جبران ریسک هایی است که پس از عزیمت به سفر برای بیمه شده یا همراه ایشان پیش می آید. به مانند فوت بستگان درجه یک، بستری بیمه شده، اعلام رسمی وزارت امور خارجه در خصوص و برگشت مسافرین از کشور های پر ریسک و دارای حوادث تروریستی پیش می آید. ما براین اعتقاد هستیم که این محصول کاملترین و جامع ترین پوشش های بیمه ای را به هموطنان ارائه می دهد و همراه با خدمات پس از فروش و پرداخت خسارت در محل، بهترین محصول بیمه مسافرتی در کشور می باشد.