فهرست طبقات بیمه عمر و تشکیل سرمایه
آخرین محصولات و خدمات بیمه عمر و تشکیل سرمایه
پربازدیدترین محصولات و خدمات بیمه عمر و تشکیل سرمایه
۱۳۹۸/۰۸/۱۶ ۱۹:۳۰ ۱۶۱۵۷۱
گروه: محصولات
چچ
بیمه عمر و تشکیل سرمایه

بیمه عمر و تشکیل سرمایه

در این نوع بیمه نامه افراد می‌توانند متناسب با درآمد خود علاوه بر امکان سرمایه‌گذاری از پوشش بیمه زندگی و پوششهای اضافی ارایه شده در این بیمه نامه برخوردار شوند.
معرفی

پوشش های بیمه زندگی عبارت است از:

 1. پوشش فوت: مبلغی است که در صورت فوت بیمه شده به ذینفع فوت تعیین شده در بیمه نامه پرداخت میگردد .
 2. پوشش فوت بر اثر حادثه : در صورتی فوت بیمه شده بر اثر حادثه ، شرکت بیمه سامان علاوه بر سرمایه فوت به هر علت، سرمایه پوشش فوت بر اثر حادثه را نیز به ذینفع فوت بیمه نامه پرداخت می‌نمایند.
  پوشش فوت حادثی میتواند از 1 تا 3 برابر پوشش فوت عادی توسط بیمه گذار انتخاب گردد .
 3. پوشش امراض خاص: در این پوشش بیمه گر متعهد میگردد در صورت بروز بیماریهای خاص ( سکته مغزی ، سکته قلبی ، جراحی قلب باز ، جراحی دریچه قلب ، سرطانها و پیوند اعضای اصلی بدن ) تا سقف مبلغی که به عنوان سرمایه امراض در بیمه نامه قید شده را به صورت یکجا به بیمه شده پرداخت نماید.

  شرکت بیمه سامان به عنوان اولین شرکت بیمه ای در کشور پوشش امراض خاص با سه طرح پایه ، آسایش و ممتاز را با شرایط منحصر به فرد ذیل به بیمه گذاران گرامی ارایه مینماید :

  امراض خاص طرح پایه :

  در این طرح سقف سرمایه پوشش امراض خاص برابر 100% سرمایه فوت تا سقف 5.000.000.000 ریال می باشد و بیماری های پیوند اعضا(قلب/کلیه، پیوند مغز و استخوان، کبد، ریه،روده کوچک، پانکراس، بافت همبند)، سرطان، MS ، سکته مغزی، اولین سکته قلبی، جراحی آئورت،جراحی گرافت و بای پس شریان کرونر و جراحی دریچه قلب را پوشش می دهد.

  امراض خاص طرح آسایش :

  در این طرح سقف سرمایه پوشش امراض خاص برابر 100% سرمایه فوت تا سقف 5.000.000.000 ریال می باشد و بیماری های پیوند اعضا(قلب/کلیه، پیوند مغز و استخوان، کبد، ریه،روده کوچک، پانکراس، بافت همبند)، سرطان، MS ، سکته مغزی، اولین سکته قلبی، جراحی آئورت،جراحی گرافت و بای پس شریان کرونر و جراحی دریچه قلب، فلج اندام، کما، سوختگی شدید، بیماری وخیم کبدی، بیماری مزمن ریوی و سکته مغری را پوشش می دهد.

  امراض خاص طرح ممتاز :

  در این طرح سقف سرمایه پوشش امراض خاص برابر 100% سرمایه فوت تا سقف 5.000.000.000 ریال می باشد و بیماری های سرطان، پیوند مغز و استخوان، سکته مغزی،اولین سکته قلبی، جراحی آئورت، جراحی گرافت و بای پس شریان کرونر،جراحی دریچه قلب، پیوند قلب/کلیه، بیماری کلیوی، تومور خوش خیم مغزی ، وضعیت پایدار نباتی، دیستروفی عضلانی، بیماری پارکینسون ایدیوپاتیک، بیماری آلزایمر، بیماری عصبی-حرکتی، کما، ترومای شدید سر (آسیب تروماتیک مغزی) ، کاهش بینایی عمیق، فقدان کامل اندام ها، عدم توانایی تکلم، ناشنوایی، فلج اندام، آنسفالیت ویروسی حاد، مولتیپل اسکلروزیس MS ، بیماری وخیم کبدی، بیماری مزمن ریوی، سوختگی های شدید، هپاتیت ویروسی برق آسا، پانکراتیت مزمن، پیوند(کبد، ریه، روده کوچک پانکراس، بافت همبند)، آرتریت روماتوئید وخیم را پوشش می دهد.

  در این طرح بیمه گذار میتواند از سه گروه از چهار گروه بیماریهای تحت پوشش تا سقف 15میلیارد ریال استفاده نماید .

 4. پوشش از کارافتادگی دائم در اثر حادثه:
  در این پوشش بیمه گر متعهد میگردد در صورت وقوع هر گونه حادثه‌ای که منجر به ازکارافتادگی دائم ( کلی/ جزئی) بیمه شده گردد سرمایه از کار افتادگی مشخص شده در بیمه‌نامه را به شخص بیمه شده پرداخت نمایید.
  سقف این پوشش برابر با سرمایه فوت انتخابی میباشد .
 5. پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه در صورت از کار افتادگی:

  در این پوشش بیمه سامان متعهد میگردد در صورت بروز بیماری و یا هر گونه حادثه ای که منجر به ازکارافتادگی کامل (دائم یا موقت ) بیمه گذار شود بیمه نامه را بدون دریافت حق بیمه و با شرایط قبل به مدت 10 سال ادامه دهد .

  در واقع شرکت بیمه سامان جایگزین بیمه گذار جهت پرداخت حق‌بیمه خواهد بود .

 6. پوشش درآمد از کار افتادگی :

  در این پوشش بیمه سامان متعهد میگردد در صورت بروز بیماری و یا هر گونه حادثه ای که منجر به ازکارافتادگی کامل (دائم یا موقت ) بیمه گذار شود به مدت 10 سال مبلغی را به صورت سالیانه ( تا زمان برطرف شدن از کار افتادگی ) به عنوان درامد از کار افتادگی به بیمه گذار پرداخت نماید .

  در آمد از کار افتادگی میتواند از 1 تا 3 برابر حق بیمه سالیانه پرداختی توسط بیمه گذار انتخاب گردد .

 7. پوشش هزینه پزشکی ناشی از حادثه :

  در این پوشش بیمه سامان متعهد میگردد هزینه های درمانی ناشی از حادثه را حداکثر تا سقف 20% سرمایه فوت حادثی پرداخت نماید (در صورت استفاده از این پوشش در هرسال بیمه ای، در سال های آتی نیز قابل استفاده خواهد بود)

  مزایای خرید بیمه نامه عمر و تشکیل سرمایه سامان
  1-پرداخت سود تضمینی به صورت روز شمار .
  2-پرداخت سود مشارکت در منافع حاصل از سرمایه‌گذاری اندوخته بیمه نامه ، علاوه بر سود تضمینی.
  3-پرداخت وام به بیمه‌گذار بدون نیاز به ضامن و وثیقه پس از پایان سال اول بیمه ای .

  4-امکان برداشت از اندوخته بیمه نامه در مواقع نیاز و واریز مجدد ان به اندوخته پس از رفع نیاز از پایان سال اول بیمه ای .
  5-امکان افزایش و یا کاهش حق بیمه متناسب با توان مالی و تورم موجود در جامعه.

  6-امکان تغییر در شرایط بیمه نامه ( کاهش و افزایش سرمایه فوت ، پوششهای تکمیلی ، تغییر ذینفعان و . . . ) در پایان هر سال بیمه ای
  7-امکان دریافت کل مبلغ اندوخته به صورت یکجا یا به صورت مستمری در پایان مدت قرارداد.

نحوه تسویه اقساط حق بیمه مربوط به بیمه نامه های عمر

بیمه گذار گرامی بیمه نامه عمر و تشکیل سرمایه، شما می توانید به یکی از طرق زیر در سر رسید اقساط مربوط به حق بیمه، قسط خود را پرداخت نمایید:

1- از طریق این لینک با ثبت کد اعلامیه بدهکار و کد بیمه گذار

2 - انتقال وجه اینترنتی از اینترنت بانک ملت به حساب بانک ملت به شماره حساب 9553381180 به نام شرکت بیمه سامان

3- استفاده از دستگاه خود پرداز (ATM) بانک ملت با انتقال وجه به شماره کارت 6104338948882358

4- مراجعه حضوری به یکی از شعب بانک ملت با شناسه بانک مربوط به قسط خود.( شناسه بانک مربوط به هر قسط در برگه اعلامیه بدهکار مشخص می باشد)

جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با نمایندگی خود و یا شماره 8943 تماس حاصل فرمایید.

برای خرید یا مشاوره رایگان همین حالا اقدام کنید