کرونا را شکست میدهیم

بیماری هم دردهای جسمی و روحی به همراه دارد و هم هزینه‌های زیادی را بر دوش شما می‌گذارد. به خصوص در این ماه‌های اخیر که با چالش کرونا دست و پنجه نرم می‌کنیم، حتما این موضوع را بیشتر از همیشه احساس کرده‌اید. با ابتلای یکی از اعضای خانواده به بیماری کرونا، همه خانواده روزهای سختی را تجربه خواهند کرد. حالا در این میان هزینه‌های بستری و درمان و همینطور ضرر و زیان ناشی از خانه نشینی نیز به مشکلات جسمی افزوده خواهد شد.

مزایای بیمه کرونا

‍۱

پوشش هزینه بستری تا 100 میلیون تومان

‍۲

جبران هزینه بیکاریتا 30 میلیون تومان

‍۳

پرداخت سرمایه عمرتا ۱ میلیارد تومان

بیماری کرونا مشکلات زیادی را به همراه خود می‌آورد. گذشته از دردهای جسمی، برای آزمایش‌های مختلف و همینطور بستری و درمان، هزینه‌های زیادی به شما تحمیل خواهد شد. آن هم در روزهایی که بسیاری از کسب و کارها به علت شیوع بیماری کرونا، رونق خود را از دست داده‌اند. اینجاست که این هزینه‌ها برای افراد زیادی کمرشکن بوده و متاسفانه نمی‌توانند آنطور که باید، در مسیر بهبود بیماری قرار بگیرند.

علاوه بر این با ابتلا به کرونا، دوران قرنطینه و خانه نشینی‌های پی در پی شما را با مسائل مختلفی روبرو خواهد کرد. در این مواقع آرامش ذهنی و دور بودن از استرس، یکی از موارد مهم برای بهبود بیماریست، اما مگر می‌توان نگران ضرر و زیان این روزها نبود؟

گــذشته از ایـن‌ها، متاسفـانـه در ایـن مـــاه‌ها خانواده‌های زیادی داغدار عزیزان خود شدند و اعضای خانواده خود را در اثر بیماری کرونا از دست دادند. مرگ عزیزان از یک سو و مشکلات مالی که در پی آن رخ خواهد داد، از سوی دیگر باعث می‌شود تا خانواده این افراد، روزهای سختی را تجربه کنند.

اکنون زمان آن رسیده تا در کنار یکدیگر هزینه بیماری کرونا را شکست بدهیم و با استفاده از بیمه سه گانه کرونا، بخش مهمی از دلمشغولی‌هایتان را از بین ببریم. این حق شماست تا در دوران بیماری، فقط و فقط به بهبود فکر کرده و هیچ استرس و فشاری بابت هزینه‌های درمان متحمل نشوید.

برای خرید بیمه سه گانه کرونا از همین امروز اقدام کنید.

در نظر داشته باشید مدت انتظار این بیمه‌نامه 14 روز است و شما از 14 روز پس از خرید امکان استفاده از پوشش‌ها خواهید داشت.

توجه: بیمه شده‌ها می‌توانند حداکثر سقف سرمایه ۱۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال را جهت سرمایه فوت انتخاب نمایند. تعدد در خرید بیمه‌نامه تا سقف اعلامی امکان‌پذیر می‌باشد.

اعلام خسارت بیمه کرونا

لطفا جهت اعلام خسارت و ارسال مدارک از طریق لینک زیر اقدام نموده و جهت پیگیری پرونده با یکی از دو شماره زیر تماس بگیرید

09999351458 یا 021-8943 داخلی 3131 و 3136 - اداره خسارت‌های بیمه عمر و حوادث

سلام ۱۲۳ 700.000 + نفر

شمار مبتلایان به ویروس کرونا در ایران

این روزها نه تنها ایران بلکه کل جهان دچار بحران ناشی از ویروس کروناست که علاوه بر تهدید سلامت انسان ها، دنیای اقتصادی را وارد مرحله جدیدی کرده که نه می توان با قرنطینه خانگی ادامه حیات داد و نه می توان بدون دغدغه ابتلا و نگرانی از ابتلا به این ویروس یه دنیای کار بازگشت. ویروس کرونا عضوی جدانشدنی از سبک زندگی ما شده و لازم است تمامی اقدامات آینده نگرانه را در رابطه با آن انجام دهیم.

login